ASTIBO Фустан со каро дезен во ќерамида боја

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Фустан со каро дезен во ќерамида боја

Quick Overview

Фустан со каро дезен во ќерамида боја,

Достапност: На залиха

MKD 3.800,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Фустан со каро дезен во ќерамида боја, со детали на ракавите и краевите со ефект на премачкан скај.

Состав:

Вискоза, памук и ликра.

Шифра:

23/17

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Фустан со каро дезен во ќерамида боја

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value