ASTIBO Тренди фустан со ефект на превртена кожа

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Тренди фустан со ефект на превртена кожа

Quick Overview

Модерна ткаенина, со ефект на велур (превртена кожа)

Достапност: На залиха

MKD 3.590,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Модерна ткаенина, со ефект на велур (превртена кожа). Тренди боја со бродура во долниот дел перфорирана во шари, со ¾ ракави. Фустанот е со молив крој и може да се комбинира со блејзерот мантил кој можете да го видите тука.

Состав:

Полиестер со еластин

Шифра:

Ilirija/C

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Тренди фустан со ефект на превртена кожа

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value