ASTIBO -  кариран блејзер со детали од еко кожа

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - кариран блејзер со детали од еко кожа

Quick Overview

Астибо - Timeless Collection 2015/2016

Достапност: На залиха

MKD 3.190,00
OR

Детали

Астибо - Timeless Collection 2015/2016

Блејзер „Мородвис“ со каро дезен и украсен со детали од еко кожа.

Величина: 38

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - кариран блејзер со детали од еко кожа

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value