ASTIBO Црн крзнен елек

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Црн крзнен елек

Quick Overview

Црн крзнен елек

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 4.290,00

Special Price MKD 2.990,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ASTIBO Црн крзнен елек со колан од еко кожа

Состав

 

Шифра

 Bri 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Црн крзнен елек

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value