ASTIBO Црно-бела кошула

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Црно-бела кошула

Quick Overview

ASTIBO Сиво кратко палто

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 1.990,00

Special Price MKD 1.590,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ASTIBO Црно-бела кошула

Состав

 

Шифра

???

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Црно-бела кошула

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value