ASTIBO - Модерен мантил со а-крој

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - Модерен мантил со а-крој

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 3.790,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Модерен мантил со а-крој, со интересен дезен, во ретро стил, со ¾ ракави, со убавои копчиња, со паспул на краевите, рангла ракав и без јака. Не се гужва и е многу пријатен за носење.

Состав: 75 % памук, 25 полиестер.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - Модерен мантил со а-крој

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value