ASTIBO Пелерина

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Пелерина

Quick Overview

Пелерина со модерен крој и без ракави.

Достапност: На залиха

MKD 3.800,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Пелерина со модерен крој и без ракави. Моделот е направен од квалитетна волна (рибина кост) во комбинација со црни детали.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Пелерина

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value