ASTIBO Сиво кратко палто

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Сиво кратко палто

Quick Overview

ASTIBO Сиво кратко палто

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 3.790,00

Special Price MKD 2.990,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ASTIBO Сиво кратко палто 

Состав

 

Шифра

Perl

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Сиво кратко палто

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value