ASTIBO Виолетова кратка јакна

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Виолетова кратка јакна

Quick Overview

Виолетова кратка јакна

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 4.290,00

Special Price MKD 3.490,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ASTIBO Виолетова кратка јакна со крзно

Состав

 

Шифра

Odeta

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Виолетова кратка јакна

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value