ASTIBO Жолта кратка јакна

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO Жолта кратка јакна

Quick Overview

Жолта кратка јакна

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 3.590,00

Special Price MKD 2.790,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

ASTIBO Жолта кратка јакна со црни детали

Состав

 

Шифра

Alison

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO Жолта кратка јакна

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value