LINEA COLLECTION Еднобојно палто од памучен жакард

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

LINEA COLLECTION Еднобојно палто од памучен жакард

Quick Overview

LINEA COLLECTION Еднобојно палто од памучен жакард

Достапност: На залиха

MKD 2.690,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

LINEA COLLECTION Еднобојно палто од памучен жакард

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: LINEA COLLECTION Еднобојно палто од памучен жакард

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value