ASTIBO - црн комбинезон без ракави

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - црн комбинезон без ракави

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 4.190,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Комбинезон без ракави во црна боја, со полугол грб во В израз и панталони со цевка крој. Ја следи и истакнува линијата на телото. Моделот е со сечен вметнат колан и може да се комбинира со модни додатоци како златно ременче или бижутерија.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - црн комбинезон без ракави

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value