ASTIBO - елегантни панталони во нежна крем нијсанса

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - елегантни панталони во нежна крем нијсанса

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 1.790,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Крем панталони со раб на средниот дел од ногавицата кои убаво ги обликува нозете, со префинет крој, имитација на џебови на задниот дел и должина до глужд. Можат да се носат во секоја пригода, од секојдневни комбинации, до деловни и свечени.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - елегантни панталони во нежна крем нијсанса

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value