ASTIBO - шик комбинезон

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - шик комбинезон

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 4.190,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Комбинезон од тенцел (имитација на тексас) со интересен додаток на горниот дел околу вратот во форма на бродура во интересни бои со златни нијанси и готово ременче во златна боја. Опуштен крој со палацо модел на панталони со висок струк, со ластик на половината. Идеален избор како за на работа така и за во слободното време.

Состав: памук

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - шик комбинезон

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value