ASTIBO - шик панталони во праска боја

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - шик панталони во праска боја

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 1.790,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Панталони во праска боја, со интересни бели точки, со раб на средниот дел од ногавицата кои убаво ги обликува нозете, со префинет крој, имитација на џебови на задниот дел и должина до глужд. Можат да се носат во секоја пригода, од секојдневни комбинации, до деловни и свечени.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - шик панталони во праска боја

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value