ASTIBO - сет со маица и здолниште во ретро стил

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - сет со маица и здолниште во ретро стил

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 3.690,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Маица со здолниште во ретро стил. Здолништето со а-крој со фалти, со интересен дезен со точки во боја идентична на маицата. Здолништето е жакард, додека горниот дел е со едноставен крој кој одговара на секое женско тело.

Состав: вискоза, памук, полиестер.

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - сет со маица и здолниште во ретро стил

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value