ASTIBO - сет со здолниште и маица во интересни пролетни бои

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

ASTIBO - сет со здолниште и маица во интересни пролетни бои

Quick Overview

Астибо пролет-лето 2016

Достапност: На залиха

MKD 3.690,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Астибо -  пролет-лето 2016

Сет со лежерна маица со фалта, А -крој и со слоевита комбинација од два материјали (достапна во три различни нијанси.)

Состав: полиестер (жолта), свила со полиестер (зелена)

Здолниште од памук + ликра со интересен дезен, во молив крој, со должина до колена (три дезени).

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: ASTIBO - сет со здолниште и маица во интересни пролетни бои

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Price
Value
Quality