MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

Quick Overview

Mини плик чанти за организирање шминки (и за се друго што ви паѓа на памет)

Достапност: На залиха

MKD 699,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Маца Фектори официјално ги сподели првите производи - мини плик чанти за организирање шминки (и за се друго што ви паѓа на памет). Се работи за ептен свеж бренд во чие формирање учествуваат Вера Ангелакова и Искра Младеновска, поддржани од креативниот тим на Трговски.мк. Овој бренд ќе се обиде да ја задoволи визуелната глад на Инстаграм-генерацијата, ќе ја надополни маст-хев листата на блогерите, стајл гуруата, заљубените во мода и мачки и оние што мислат мачкасто.

Очекувајте модни аксесоари и парчиња облека, лесни за носење и, секако фоткање, со младешки вибрации и многу многу мачки! In cats we trust :)

SIZE & FIT

22 cm (висина)/ 17 cm (ширина)

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: MACA FACTORY - малку поинаков несесер за шминки

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value