MUST-HAVE BOX лимитирано издание – се што ви е потребно за шик и весела зима!

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

MUST-HAVE BOX лимитирано издание – се што ви е потребно за шик и весела зима!

Quick Overview

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 1.199,00

Special Price MKD 999,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

Трговски MUST-HAVE BOX лимитирано издание

Кармин и лак во светло розова нијанса се нашиот омилен пар за оваа сезона. А вам? Кажете ни која е вашата возраст, боја на коса и каков стил најчесто фурате и дозволете нашите професионалци да гј изберат бојата на лакот и да го прилагодат овој пакет за вас. Во спротивно погледнете ги производите на линковите подолу, и во коментарите напишете кои производи конкретно би сакале да ги добиете во ова кутивче.  Што се однесува до бојата на руменилото, изборот ви го оставаме вам, а со секој пакет следува убаво дизајнирана кутија која можете да ја користите и за други намени, но и еден преубав беџ од Преплет и постерче со порака која останува изненадување.

Секој сет содржи:

Кармин Matte Lasting Lipstick, лак за нокти The STUDIO Rapid Dry Lasting Color, руменилото Natural Matte Silky Blusher, беџ и постер од Преплет.

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: MUST-HAVE BOX лимитирано издание – се што ви е потребно за шик и весела зима!

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value