Маскара и кармин за изглед на вистинска модна икона

More Views

  • Брза испорака

    Максимум 3-5 работни дена за сите испораки во Македонија

  • Едноставно враќање

    Производот можете да го вратите или замените во рок од 5 до 10 дена

  • Потребна ви е Помош?

    Порачајте или побарајте помош по телефон на број 3892-6092-032 во работните денови од 9 до 17 часот

Маскара и кармин за изглед на вистинска модна икона

Quick Overview

Сет со мат кармин во боја по избор и маскара од Seventeen

Достапност: На залиха

Regular Price: MKD 680,00

Special Price MKD 590,00

* Здаолжителни Полиња

Детали

TRGOVSKI MUST-HAVE BOX - мини сет

Новите кармини во мат нијанси „Matte Lasting Lipstick“  ќќе ги воодушеват и најпребирливите, а доколку сакате да бидете во центарот на вниманието комбинирајте со маскарата  „The Stylist“ за совршени долги трепки. Па, што повеќе ви е потребно за прекрасна пролетна сезона? Сетот можете да го порачате преку системот на Трговски.мк. Наплатата се извршува при доставата, на курирската служба, а со сетот ќе добиете и картичка-постерче со порака која ќе биде наше изненадување за вас и која ќе можете да ја искористите како украсна слика.

Секој сет содржи:

1. Кармин Matte Lasting Lipstick (боја по избор) 2. Маскара The Stylist  (боја - црна!) 3. Kартичка со интересна порака

 

Product Tags

Користете празно место за да ги одделите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

Напишете рецензија

Вие го оценувате: Маскара и кармин за изглед на вистинска модна икона

Како го оценувате овој производ? *

  1 ѕвездичка 2 ѕвездички 3 ѕвездички 4 ѕвездички 5 ѕвездички
Quality
Price
Value